MMP 2006 – dzień czwarty

W kolejnym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski wszyscy zawodnicy poznańskiego AZSu wygrali swoje mecze.

W grach pojedynczych mężczyzn Jakub Nijaki pokonał Błażeja Koniusza 7/6 6/4 i w walce o finał zmierzy się z Grzegorzem Panfilem. Drugi z naszych reprezentantów Przemysław Stęc pokonał rozstawionego z numerem 2 Piotra Banasia i w walce o finał rozegra mecz z Marcinem Gawronem.

W grach pojedynczych kobiet pewnie wygrała swój pojedynek Olga Brózda, pokonując Darię Hołodnik 6/1 6/0. W grze o finał Olga spotka się z Agatą Komorowską (szansa na rewanż za zeszłoroczny finał). W drugim półfinale spotkają się Sylwia Niedbało, oraz Natalia Kołat.

W grach deblowych mężczyzn i kobiet oraz w mikstach znamy już finalistów. Wśród tych pierwszych zagrają Nijaki – Stęc z parą Owsian – Walków. U kobiet Brózda – Kołat z parą Niedbało – Komorowska. W grach mieszanych o złoty medal zagrają Brózda – Walków oraz Owsian – Niedbało.