MMP 2006 dzień trzeci

Kolejny dzień Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2006 za nami

W rozgrywkach pojedynczych mężczyzn pozostało już tylko 2 naszych zawodników. Jakub Nijaki zagra o półfinał mecz z Błażejem Koniuszem, a Przemysław Stęc z Piotrem Banasiem. Pozostałe pary ćwierćfinałowe to: Michał Włodarczyk i Grzegorz Panfil, oraz Marcin Gawron i Dawid Celt.

W grach pojedynczych kobiet w walce o półfinał zagra Olga Brózda z Darią Hołodnik, oraz Karolina Filipak z Sylwią Niedbało. Oprócz tego w ćwierćfinale znalazły się jeszcze: Natalia Kołat i Klaudyna Kasztelaniec a także Agata Komorowska i Paula Chełmińska.

W grach podwójnych mężczyzn nadeszła już faza półfinałów, w których znajdują się 2 nasze pary. Jakub Nijaki i Przemysław Stęc zagrają o finał z Błażejem Koniuszem i Grzegorzem Panfilem, a Kacper Owsian i Michał Walków zagrają z Piotrem Banasiem i Dawidem Celtem.

Gry podwójne kobiet osiągnęły również fazę półfinałową. W meczach o awans do dwójki najlepszych par spotkają się: Olga Brózda i Natalia Kołat z Klaudyną Kasztelaniec i Darią Hołodnik, a także Sylwia Niedbało i Agata Komorowska z Martą Marcinkowską i Paulą Chełmińską

Miksty czyli tzw. gry mieszane zostały zdominowane przez naszych zawodników i zawodniczki. O finał zagrają: Olga Brózda i Michał Walków z Kingą Kozłowską i Przemysławem Stęcem, oraz Sylwia Niedbało i Kacper Owsian z Natalią Kołat i Jakubem Nijakim.

Drabinki turniejowe znajdują się tutaj.

Leave a Comment