Złoto na własnym podwórku

Podczas rozegranych na naszych kortach Drużynowych Mistrzostwach Polski U14, nasi reprezentanci w składzie Fryderyk Lechno Wasiutyński, Mateusz Lange, Hugo Kwaśniewski, Kuba Gogulski, Mikołaj Kowal, Kacper Wasiak, Goran Zgoła zdobyli zloty medal. Tr

więcej

Brązowy medal HMP U14

Nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale Halowych Mistrzostw Polski U14 rozegranych w Bielsku Białym. Pierwszy z nich w grze podwójnej wywalczyła para Hugo Kwaśniewski / Mikołaj Kowal. Drugi z kolei, również w deblu Tosia Helińska

więcej

100 lecie AZS Poznań

30 listopada w przepięknej auli UAM odbyła się uroczysta gala z okazji 100-lecia AZS Poznań. Polski Komitet Olimpijski przyznał Złoty Medal PKOL „Za Zasługi Dla Ruchu Olimpijskiego”, zapowiedzianemu przez spikera jako współtwórcę po

więcej

Srebrny medal DMP U18

Reprezentanci naszej klubu zdobyli srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski U18, które zostały rozegrane w Bytomiu. W składzie naszej drużyny wystąpili: Marcel Politowicz, Gabriel Biliński, Janek Wajdemajer, Filip Mruk oraz Borys Zgoła. Trenere

więcej

Borys Zgoła rewelacją turniejów w Algerii

Nasz 15 letni zawodnik Borys Zgoła, wziął udział w dwóch turniejach ITF Juniors (do lat 18) i trzeba przyznać że ten udział był niezwykle udany, ponieważ w pierwszym z nich Borys triumfował w grze pojedynczej oraz zajął 2 miejsce w grze podw

więcej

Brąz na DMP U16

Nasi Kadeci w składzie Patryk Stankiewicz, Borys Zgoła, Zachary Rytelewski, Adam Marcinkowski, Mikołaj Plenkiewicz zdobyli w Łodzi brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski U16. Trenerem drużyny był Wojciech Banasik. Warto wspomnieć iż duży w